אשפגון | טוחן אשפה | טוחני אשפה | מטבחים
banner ashpagon

לשירות והזמנות:
052-6088642
09-8784220

הדרך הנוחה והמהירה לסילוק שאריות מזון ואשפה אורגנית מהמטבח
רשימת המאמרים:





order with ashpagon

הגיע הזמן להיפטר מן האשפה – קחו טוחן אשפה של אשפגון עכשיו

בעידן כה אקוטי מבחינת אקלימית, עידן של איכות הסביבה בו צריך לשמור מכל משמר על כדור הארץ ולנקוט בסגנון חיים אקולוגי – הגיע הזמן להיפטר מן השקיות הלא מתכלות והמזהמות, אבל קודם כל להפחית משמעותית את כמויות האשפה הגדולות. הפתרון המיידי והטוב ביותר לכך הוא טוחן אשפה למטבח הביתי.

היפטרו מן השקיות והאשפה וקנו טוחן אשפה מבית אשפגון

כמויות השקיות והאשפה האדירות לה אחראי המין האנושי מדי יום הם הגורמים הראשיים למצב האקולוגי החמור בו מצוי כדור הארץ. לשקיות והאשפה לוקח מאות שנים עד להתכלות מלאה, ועד אז הן מזהמות את כל הסביבה שלנו וגורמת למותם של אינספור בעלי חיים וחרקים מסוגים שונים בעלי תרומה אקולוגית. אבל עוד הרבה לפני הנזק האדיר שהשקיות והאשפה שאנו משליכים מדי יום גורמים לכדור הארץ, נדבר על הנזק המיידי והקרוב שאנו עושים לעצמנו באמצעות השימוש בשקיות ולא באמצעות טוחן אשפה למטבח הביתי.

בשביל מה צריך טוחן אשפה למטבח הביתי
טוחן אשפה הינו מוצר הכרחי לכל מטבח ומטבח. המוצר, שעדיין לא זכה לחשיפה לה הוא ראוי טוחן את האשפה ומסלק אותה דרך מערכת הביוב. מדובר בדרך הזולה, הנוחה, המהירה והנקייה ביותר להיפטר מן המטרד הלא נעים של שאריות המזון שנזרקות אל תוך שקיות האשפה. טוחן אשפה מכחיד את כל השאריות של אשפה רטובה כגון פירות וירקות באמצעות זרם של מים אותם הוא שולח למערכת הביוב. שיטת עבודה זו גורמת לכך שהצורך בפינוי אשפה פוחת בצורה דרסטית, ועימה גם נעלמים כל הלכלוך, הסרחון והמפגעים הסביבתיים שריקבונה של האשפה יוצר.
חשוב להדגיש כי התקנת טוחן אשפה ביתי הפך לחובה במדינות רבות בעולם עקב מעלותיו הסביבתיות ותרומתו לאיכות הסביבה. הגיע הזמן שגם בישראל יהיה קיים תו תקן כזה. אבל קודם כל זה צריך להתחיל בנו, בשמירה על הסביבה הקרובה לנו וברכישת טוחן אשפה .
טוחן אשפה קונים רק מאשפגון
חברת אשפגון היא החברה המובילה בתחום של טוחני האשפה. חברת אשפגון פועלת כבר למעלה מ – 20 שנה ובמהלך תקופת עבודתה הארוכה היא צברה ידע טכני רב על כל סוגי הטוחנים ומומחיות רבה בהתקנתם.
תפנה עוד היום לחברת אשפגון בבקשה לרכישת טוחן אשפה, חברת אשפגון מבטיחה לך מוצר באיכות הגבוהה ביותר בשוק, התקנה מקצועית של טוחן האשפה ושירות אדיב וזמין.

עוצב ונבנה ע"י  היפטק בניית אתרים , עיצוב אתרים